„Audiospaa“ kontsertidel kõlab ühelt poolt meditatiivne ja atmosfääriline muusika, teisalt urbanistlikust energeetikast tekkinud ja alternatiivsete hoovuste piirile jääv. Sarja kõik neli kontserti toimuvad sel hooajal väljaspool Estonia kontserdisaali.

Augustis läheb ERSO kolmandat korda külla klubisse HALL. Sedapuhku on tegemist ERSO, HALLi ja unda festivali ühisüritusega. Kontserdi kava valmib tihedas koostöös klubi residentidega.

Novembris Fotografiskas toimuva kontserdi kava on kokku pannud ERSO klarnetimängija Taavi Orro. Kontsert on inspireeritud Ameerika minimalismist ja klubimuusikast. Lisaks n-ö klassikalistele minimalismi esindajatele nagu Steve Reich on kavas teosed, kus akustilised instrumendid kohtuvad eelsalvestatud elektrooniliste helidega. Osa nendest lugudest on tugevalt mõjutatud klubimuusikast, mis paneb klassikalised muusikud oma mugavustsoonist väljuma ja uusi horisonte avastama.

Veebruaris suundub orkester koos Eesti Filharmoonia Kammerkooriga esinema Tallinna rannaspordi- ja vabaajakeskusesse Teras Beach. Keset sügavat talve saab publik astuda valgele liivale 26 kraadises soojuses ja nautida seal minimalistlikku,  kõrbeatmosfäärist kantud muusikat Reichi ning John Luther Adamsi sulest.

Sarja lõpetab kontsert Paavli Kultuurivabrikus, mille kava koostab ERSO löökpillimängija Vambola Krigul. Õhtu kulgeb ambient’i ning Aphex Twini radadel.

OSTA SARJAPILET

Kontserdisari „AUDIOSPAA“
  • 23.08.24 kell 21:00 - Klubi HALL
  • 30.11.24 kell 19:00 - Fotografiska Tallinn
  • 14.02.25 kell 19:00 - Teras Beach
  • 21.03.25 kell 19:00 - Paavli Kultuurivabrik