Festival AFEKT. Piiririik
  • 27.10.23 kell 19:00 - Estonia kontserdisaal
Helena Tulve, György Ligeti, Kaija Saariaho, Jānis Petraškevičs, Galina Ustvolskaja
LEMBIT PETERSON lugeja, ERSO, dirigent ja klaverisolist MICHAEL WENDEBERG
VARGA JA POWER
  • 20.10.23 kell 18:00 - Estonia kontserdisaal (eelkontsert)
  • 20.10.23 kell 19:00 - Estonia kontserdisaal
Joseph Haydn, Esa-Pekka Salonen, Béla Bartók, Arnold Schönberg
LAWRENCE POWER vioola, ERSO, dirigent GILBERT VARGA
BALTIMAADE ORKESTRITE FESTIVAL: „SADA PILLIKEELT“
  • 20.10.23 kell 19:00 - Leedu suurvürstide palee
Feliksas Bajoras, Ralph Vaughan Williams, Antonín Dvořák
Vilniuse Riiklik Kvartett (Dalia Kuznecovaitė, Algirdas Šochas, Kristina Anusevičiūtė, Viktor Rekalo), Leedu Riikliku Sümfooniaorkestri keelpillirühm, Läti Rahvusliku Sümfooniaorkestri keelpillirühm, Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri keelpillirühm, dirigent Gintaras Rinkevičius
ERSO VABRIK
  • 13.10.23 kell 21:00 - Paavli Kultuurivabrik
Mokale Koapeng, Steve Reich, Elis Hallik, Njabulo Phungula, Missy Mazzoli
ERSO solistid ja kammerkoosseisud
Festival TubIN
  • 28.09.23 kell 19:00 - Vanemuise kontserdimaja
  • 29.09.23 kell 19:00 - Estonia kontserdisaal
Arvo Pärt, Sergei Rahmaninov, Eduard Tubin
MIHKEL POLL klaver, ERSO, dirigent MIHHAIL GERTS
Mahleri teine
  • 22.09.23 kell 19:00 - Estonia kontserdisaal
  • 23.09.23 kell 19:00 - Pärnu kontserdimaja
Gustav Mahler
MIRJAM MESAK sopran, TUURI DEDE metsosopran, segakoor LATVIJA, ERSO, dirigent NEEME JÄRVI
HOOAJA AVAKONTSERT
  • 15.09.23 kell 18:00 - Estonia kontserdisaal (eelkontsert)
  • 15.09.23 kell 19:00 - Estonia kontserdisaal
Tõnu Kõrvits, Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart
HANS CHRISTIAN AAVIK viiul, ERSO, dirigent OLARI ELTS
SÜMFOONILINE LÕUNA I. HOOAJA AVAKONTSERT
  • 14.09.23 kell 13:00 - Estonia kontserdisaal
Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart
HANS CHRISTIAN AAVIK viiul, ERSO, dirigent OLARI ELTS
MAHLERI KAHEKSAS
  • 08.09.23 kell 19:00 - Estonia kontserdisaal
  • 09.09.23 kell 19:00 - Estonia kontserdisaal
Gustav Mahler
LAURA AIKIN sopran, FOROOZ RAZAVI sopran, ELINA NECHAYEVA sopran, MARIE SEIDLER metsosopran, KAI RÜÜTEL metsosopran, ALEC CARLSON tenor, MATHIAS HAUSMANN bariton, AIN ANGER bass, ERSO, segakoor LATVIJA, Eesti Rahvusmeeskoor, Rahvusooper Estonia poistekoor, Tartu poistekoor, kammerkoor Voces Tallinn, dirigent NEEME JÄRVI
PÄRDI PÄEVAD 2023 TALLINNAS: AVAKONTSERT
  • 02.09.23 kell 19:00 - Tallinna Jaani kirik
Arvo Pärt, Camille Saint-Saëns
ALEKSANTERI WALLIUS orel, ERSO, dirigent TÕNU KALJUSTE
ERSO V4R1
  • 24.08.23 kell 21:00 - Klubi HALL
Steve Reich, Bart de Vrees, Sander Saarmets
THEODOR SINK, VAMBOLA KRIGUL, SANDER SAARMETS, MIKK-MAIT KIVI
Artiumi sünnipäev ERSO-ga
  • 19.08.23 kell 12:00 - Viimsi Artium
ERSO kammerkoosseisud, ANNABEL SOODE sopran, ERSO, dirigent KASPAR MÄND
Birgitta Festival: Beethoven 9. sümfoonia
  • 13.08.23 kell 19:00 - Pirita kloostri varemed
Ludwig van Beethoven
MIRJAM MESAK sopran, KAI RÜÜTEL-PAJULA metsosopran, HELDUR HARRY PÕLDA tenor, ALVAR TIISLER bass, ERSO, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Läti Raadio koor, dirigent TÕNU KALJUSTE
JÄRVI JA SUVEKLASSIKA
  • 21.06.23 kell 19:00 - Estonia kontserdisaal
Cécile Chaminade, Clara Schumann, Mihkel Lüdig, Francis Poulenc
ANNA ŠELEST klaver, DMITRI ŠELEST klaver, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent NEEME JÄRVI
Haapsalu Valgete Ööde festival. Neeme Järvi ja ERSO
  • 16.06.23 kell 20:00 - Haapsalu linnuse hoov
Friedrich Gulda, Jean Sibelius, Villem Kapp, Mihkel Lüdig, Heino Eller
INDREK LEIVATEGIJA tšello, ERSO, Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent NEEME JÄRVI
EESTI MUUSIKA PIDUPÄEVAD HIIUMAAL. RUDOLF TOBIAS 150
  • 10.06.23 kell 18:00 - Kärdla kirik
Rudolf Tobias, Lepo Sumera
TAMAR NUGIS bariton, ERSO, dirigent OLARI ELTS
ODESSA CLASSICS TALLINN 2023. ERSO ja Botvinov
  • 07.06.23 kell 19:00 - Estonia kontserdisaal
Arvo Pärt, Sergei Rahmaninov, Rudolf Tobias, Lepo Sumera
ALEXEY BOTVINOV klaver, ERSO, dirigent OLARI ELTS
ODESSA CLASSICS TALLINN 2023. Botvinov, Kits, Aavik
  • 04.06.23 kell 19:00 - Tubina saal, Tartu
Robert Schumann, Eduard Tubin, Sergei Rahmaninov
HANS CHRISTIAN AAVIK viiul, MARCEL JOHANNES KITS tšello, ALEXEY BOTVINOV klaver, KAROLINA AAVIK klaver