Marlis Timpmann

MARLIS TIMPMANN viiul
ERSOs alates 2006

Marlis Timpmann on lõpetanud Tartu II Muusikakooli (1996) Kai Rebase, Tallinna Muusikakeskkooli (2000) Aino Riikjärve ning Eesti Muusikaakadeemia magistriõppe (2007)  professor Mari Tampere-Bezrodny juhendamisel. Ta on täiendanud end vahetusüliõpilasena Milanos Giuseppe Verdi nimelises konservatooriumis Daniele Gay juhendamisel, lisaks arvukatel meistrikurustel ja mitmetel suvekursustel Skandinaaviamaades.

Ta on korduvalt pälvinud auhinnalisi kohti Eesti noorte keelpillimängijate konkursil (1995 – III koht, 1997 – I koht, 1999 – III koht).

Ta on mänginud Põhjamaade Noorteorkestri (Orkester Norden), Baltimaade Muusikakõrgkoolide Assotsiatsiooni (ABAM) sümfooniaorkestri, ERASMUSe Kammerorkestri, UNICEFi Maailma Noorteorkestri, Jeunesses Musicales’i koosseisus ning Eesti orkestritest lisaks ERSO-le ka Pärnu Linnaorkestri, Tallinna Kammerorkestri, Üle-eestilise Noorte Sümfooniaorkestri, Klaaspärlimäng Sinfonietta ja Pärnu Festivaliorkestri koosseisus.

Marlis Timpmann on esinenud solisti ja ansamblistina erinevatel kontsertidel, meistrikursustel ja festivalidel nii Eestis kui Euroopas, 2004. aastal esines ta solistina Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia sümfooniaorkestri ees (Karol Szymanowski I viiulikontsert).