LÄÄNEMERE ROBOT. Lastekontsert

17.11.23 kell 12:00 - Estonia kontserdisaal
17.11.23 kell 18:00 - Estonia kontserdisaal
KLAS BACKMAN video, ERSO, dirigent ALEKSANDR BRAŽNIK
Osta pilet:

Kava

Kogupereetendus meie ühisest merest. Etenduse sihtgrupp lapsed vanuses 5–11, ent oodatud on igas vanuses huvilised. Etendus on eesti keeles ja kestab ligikaudu üks tund.

Muusika-aastal (2015) sündinud lastele on sissepääs tasuta. (Palume kindlasti ka muusika-aasta laste tasuta piletid Piletikeskusest välja võtta või välja printida. Tasuta pileti saamiseks sisestage (soodus)kood „2015“ ja valige hinnatüüp „2015. a sündinud laps“. Tasuta pileti saajal palume kontserdile kaasa võtta sünniaastat tõendava dokumendi!)


Novembris ootame Estonia kontserdisaali noori muusikasõpru. Kohtume muusika saatel robot Balticuga, kes on Läänemere spetsialist ning teeb teavitustööd, et oskaksime oma hinnalist veekogu paremini hoida. Baltic kohtub lastega Rootsist, Soomest, Eestist, Lätist, Poolast, Saksamaalt ja Taanist, vastab nende küsimustele ning näitab filme, mis aitavad Läänemerd paremini tundma õppida. Saateks kõlab muusika Läänemerd ümbritsevate riikide heliloojatelt.

ERSO jätkab hooajal 2016/17 alustatud kontsertidega kõigile muusika-aastal (2015) sündinud lastele. Tegemist on tulevikku vaatava projektiga, mis aitab vanematel oma lapsi elava muusika juurde suunata. Igast muusika-aasta lapsest ei pea sirguma muusik, kuid arusaamine muusikast ja armastus selle vastu aitavad mudilastel kindlasti paremaks inimeseks kasvada. Võimalik, et aastate pärast jõuab nii mõnigi muusika-aastal sündinud laps ka ise orkestri ette musitseerima või saab temast praegustele orkestrantidele hea kolleeg.

Kontserdi korraldaja ERSO