KASVAN KOOS MUUSIKAGA. LASTEALBUM. Kontserdid muusika-aastal sündinud lastele

02.06.22 kell 13:00 - Estonia kontserdisaal
03.06.22 kell 10:30 - Estonia kontserdisaal
03.06.22 kell 18:00 - Estonia kontserdisaal
Ülo Krigul, Eino Tamberg
KÄRT RUUBEL klaver, PRIIT STRANDBERG jutustaja, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester

Meie muusika-aasta lapsed on saanud kuue-seitsmeaastaseks ning sel puhul kutsume oma noored sõbrad muinasjutulisele teekonnale. Kõlavad armastatud palad helilooja Pjotr Tšaikovski tsüklist  “Lastealbum”, mille on klaverile, kammerorkestrile ning helitekitavatele mänguasjadele seadnud Diana Liiv (klaveripartii, mänguasjad) ja Malle Maltis (orkestratsioon). Muusikaline teekond on põimitud muinasjututekstiga, mille kannab ette näitleja Priit Strandberg.

KÄRT RUUBEL klaver
PRIIT STRANDBERG jutustaja
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester


Meie muusika-aasta lapsed on saanud kuue-seitsmeaastaseks ning sel puhul kutsume oma noored sõbrad muinasjutulisele teekonnale. Kõlavad armastatud palad helilooja Pjotr Tšaikovski tsüklist  „Lastealbum“, mille on klaverile, kammerorkestrile ning helitekitavatele mänguasjadele seadnud Diana Liiv (klaveripartii, mänguasjad) ja Malle Maltis (orkestratsioon). Muusikaline teekond on põimitud muinasjututekstiga, mille kannab ette näitleja Priit Strandberg.

ERSO jätkab hooajal 2016/17 alustatud kontsertidega kõigile muusika-aastal (2015) sündinud lastele. Tegemist on tulevikku vaatava projektiga, mis aitab vanematel oma lapsi elava muusika juurde suunata. Igast muusika-aasta lapsest ei pea sirguma muusik, kuid arusaamine muusikast ja armastus selle vastu aitavad mudilastel kindlasti paremaks inimeseks kasvada. Võimalik, et aastate pärast jõuab nii mõnigi muusika-aastal sündinud laps ka ise orkestri ette musitseerima või saab temast praegustele orkestrantidele hea kolleeg.


Piletiinfo

Täiskasvanud 10 €, lapsed 5€: PILETILEVI   PILETIMAAILM
Muusika-aastal (2015) sündinud lastele on sissepääs tasuta. (Palume kindlasti ka muusika-aasta laste tasuta piletid Piletilevist välja võtta või välja printida. Tasuta pileti saamiseks sisestage (soodus)kood „2015“ ja valige hinnatüüp „2015. a sündinud laps“. Tasuta pileti saajal palume kontserdile kaasa võtta sünniaastat tõendava dokumendi!)

Lisaks kutsume kõiki kontserdist osa saama ERSO.TV vahendusel.