HUNT JA PEETER. Lastekontserdid

28.11.24 kell 12:30 - Estonia kontserdisaal
29.11.24 kell 10:30 - Estonia kontserdisaal
29.11.24 kell 18:00 - Estonia kontserdisaal
Sergei Prokofjev, Ülo Krigul / Maarja Kangro
MART MÜÜRISEPP jutustaja, ERSO, dirigent MIKK MURDVEE
Osta pilet:

kava

Sergei Prokofjev
Muusikaline muinasjutt „Petja ja hunt“

Ülo Krigul / Maarja Kangro
Muusikaline muinasjutt „Hunt ja Peeter“


Võib-olla mäletab mõni teist lugu väikesest Peetrist, tema sõbrast linnukesest, kassikesest ja vanaisast, kes muudkui torises ja keelas Peetrikesel aiast väljuda, sest aia taga oli kuri hunt? Sergei Prokofjevi armastatud muinasjutt „Petja ja hunt“ jutustab noorele kuulajale sümfoonilise muinasloo, mille käigus avaneb uks orkestrimaailma. Igale tegelasele vastab üks sümfooniaorkestri pill. Kontserdi teises pooles on Prokofjevi muinasjutust tuntud Peeter suureks kasvanud ning teda ootavad ees uued seiklused ja sekeldused. Kõlab Ülo Kriguli ja Maarja Kangro muusikaline muinasjutt „Hunt ja Peeter“. Muinasjutte vestab Mart Müürisepp, orkestrit dirigeerib Mikk Murdvee.

ERSO jätkab hooajal 2016/17 alustatud kontsertidega kõigile muusika-aastal (2015) sündinud lastele. Tegemist on tulevikku vaatava projektiga, mis aitab vanematel oma lapsi elava muusika juurde suunata. Igast muusika-aasta lapsest ei pea sirguma muusik, kuid arusaamine muusikast ja armastus selle vastu aitavad mudilastel kindlasti paremaks inimeseks kasvada. Võimalik, et aastate pärast jõuab nii mõnigi muusika-aastal sündinud laps ka ise orkestri ette musitseerima või saab temast praegustele orkestrantidele hea kolleeg.

Kontserdi korraldaja ERSO

Täispilet 15 €

Kuni 18-aastased lapsed (k.a) ja pensionärid 10 €

Muusika-aastal (2015) sündinud lastele on sissepääs tasuta. (Palume kindlasti ka muusika-aasta laste tasuta piletid Piletikeskusest välja võtta või välja printida. Tasuta pileti saamiseks sisestage (soodus)kood „2015“ ja valige hinnatüüp „2015. a sündinud laps“. Tasuta pileti saajal palume kontserdile kaasa võtta sünniaastat tõendava dokumendi!)