ERSO x HALL x unda

23.08.24 kell 21:00 - Klubi HALL
ERSO kammeransambel, Kenn-Eerik Kannike
Osta pilet:

kava

Kenn-Eerik Kannike (albumilt „Computations“) / seaded Karl Tipp

„Computations“

„Vamos“

„Jurop“

„Simulation“

„Steam“

„Decay“

ERSO kammeransambel, Kenn-Eerik Kannike


Augustis läheb ERSO kolmandat korda külla klubisse HALL. Sedapuhku on tegemist ERSO, HALLi ja unda festivali ühisüritusega. ERSO muusikud esitavad klubi resident DJ Kenn-Eerik Kannikese teoseid, sisenedes süvitsi techno-maailma.

Kenn-Eerik Kannike on helikujundaja ja muusik, kellel on laialdased kogemused lavastuste ja sündmuste helimaastikul. Ta omandas helitehnoloogia eriala Viljandi Kultuuriakadeemias ning on sellest ajast alates olnud aktiivne loominguline jõud mitmetes teatrilavastustes, sealhulgas Von Krahlis („Luikede järv” – Sasha Pepeljajev), Paide Teatris („Oaas“, „Eesti jumalad“ – Jan Teevet), Kanuti Gildi saalis („Thank you, you are welcome, THANK YOU, you are welcome, thank you” – Karolin Poska) ja Teater Vanemuises („Mees, kes teadis ussisõnu“ – Sasha Pepeljajev). Kenn-Eerik on välja andnud LP „Computations“ topeltvinüülil, mis uuris klubimuusika võimalusi ning tema helikujunduse tööd on tuntud oma sügava eksperimentaalsuse ja kvaliteedi poolest. Ta on saanud tunnustust ka oma töö eest, olles nomineeritud Eesti Teatriliidu sõnalavastuse ja muusikalise kujunduse kategoorias.

Festival unda toimub 19.–22. septembrini kultuuripealinnas Tartus. unda pühitseb klubikultuuri selle erinevates vormides ja vaatleb seda kui viljakat pinnast, kust sünnivad värsked kontseptsioonid, ideed ja koostööd, mis kujundavad ka ühiskonda meie ümber. Festival uurib klubikultuuri laiemat põimumist teiste valdkondadega, olles nõnda heaks pinnaseks koostööle ERSOga.

Kontserdi korraldaja ERSO

Kontserdil on nummerdamata istekohad.