Elisabeth Härmand

Asenduskohal

ELISABETH HÄRMAND viiul
ERSOs alates 2019

Elisabeth Härmand alustas viiuliõpinguid 4-aastaselt Niina Murdvee käe all. 2014. aastal lõpetas ta Tallinna Muusikakeskkooli kuldmedaliga (õpetaja Niina Murdvee), 2017. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia cum laude  bakalaureusekraadiga (professor Arvo Leibur) ning 2019. aastal Antwerpeni Kuningliku Konservatooriumi cum laude magistrikraadiga (juhendajad Tatiana Samouil ja Benjamin Braude).

Elisabeth Härmand on osalenud paljude orkestrite töös nii Eestis kui ka välismaal, sh Euroopa Liidu Noorteorkester, Põhjamaade Sümfooniaorkester, Verbier’ Festivali Noorteorkester, Läänemere Filharmoonikud, Antwerpeni Noorte Sümfooniaorkester, Eesti Sinfonietta, Uue Tänava Orkester jpt ning olnud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia sümfooniaorkestri kontsertmeister. Ta on esinenud solistina Tallinna Kammerorkestri (2013) ja Tallinna Muusikakeskkooli sümfooniaorkestri (2014) ees.

Elisabeth Härmand on täiendanud end Kolja Blacheri, Florian Dondereri, Friedemann Wezeli, Roberto Gonzaleze, Olivier Charlier’ jt meistrikursustel ning osalenud mitmetel tuntud muusikafestivalidel, nsh Verbier festival Šveitsis, Aurora muusikafestival Rootsis, festival “Villa Pennisi in Musica” Sitsiilias ja Pärnu muusikafestival. Ta on pälvinud diplomeid mitmetel vabariiklikel ja koolisisestel konkurssidel.

Alates 2019. aastast töötab Elisabeth Härmand Eesti Riiklikus Sümfooniaorkestris.